Możesz mieć najbardziej przestronne 30m2 w historii. Poznaj składane meble

by Redakcja 2 060 views0

Małe mieszkanie jest bardzo dużym wyzwaniem pod względem aranżacji, bowiem mamy dostępną ograniczoną ilość miejsca, którą chcielibyśmy wykorzystać maksymalnie jak najlepiej. Dlatego od kilku lat na rynku królują meble składane, które są łatwe w konfiguracji i najczęściej mają różne oblicza w zależności od potrzeb.

Jak urządzić pokój dzienny?

Zdecydowanie najwięcej pytań w kontekście małych mieszkań dotyczy tego, jak umeblować salon. Jest to kluczowe pytanie, ponieważ z jednej strony chcemy, aby wyglądał on naprawdę dobrze i stylowo, a jednocześnie nie był zagracony niepotrzebnymi meblami. Już na etapie projektowania aranżacji warto jest się nad tym poważnie zastanowić, gdyż meble składane pozwolą Ci skutecznie zaoszczędzić miejsce oraz w razie potrzeby poszerzyć funkcjonalność salonu.

Bardzo dobrze sprawdza się np. podwójne łóżko, które może być również kanapą. Kiedy złożysz materac, to masz mebel na którym możesz sobie wygodnie przesiadywać i oglądać telewizję, czy poczytać książkę.

Jadalnia z salonem – jak to ugryźć?

Zaaranżowanie jadalni w małym mieszkaniu wbrew pozorom nie jest rzeczą trudną. Często na granicy kuchni i salonu można ustawić bark, na którym będzie można spożywać posiłki. Takie rozwiązanie z pewnością nie zabierze Ci wiele miejsca i nada pomieszczeniu stylowego wyglądu. Bez problemów znajdziemy na rynku składany stół, czy krzesło, więc można ich użyć zamiast baru. Jeśli nie używasz, to po prostu chowasz do szafy i po problemie.

Co w przypadku, kiedy chodzi o meble biurowe? Tutaj również nie brakuje stylowych i nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł mieć rozkładany stolik na laptopa, który nie zajmuje wiele miejsca. Najlepiej jednak samodzielnie sprawdzić oferty producentów tego typu mebli i zastanowić się nad tym, jakie konkretnie rozwiązania najbardziej mają szansę sprawdzić się u Ciebie. Na pewno nie zabraknie dla Ciebie mebli, które wprowadzą zupełnie nową jakość do Twojego lokum.

składane krzesła do jadalni

Podziel się opinią

Twój adres email nie będzie publikowany

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>